Списак првака по одељењима 2017/18.

 

Одељење I1 - ПМ немачки, одељењски старешина Драшко Шарчевић, професор

 

Презиме и име

1

Араповић Анка

2

Букара Алекса

3

Видојевић Анђела

4

Вујадиновић Страхиња

5

Вуковић Викторија

6

Дуњић Јелена-Дуња

7

Ђаковић Наташа

8

Ђорђевић Тијана

9

Иконић Кристина

10

Јанковић Никола

11

Јеремић Софија

12

Јешић Јана

13

Кокотовић Александра

14

Кокотовић Филип

15

Кујунџић Ненад

16

Матовић Никола

17

Милинковић Бобан

18

Милисављевић Уна

19

Милутиновић Гаврило

20

Мојсиловић Наталија

21

Недић Михаило

22

Петрићевић Илија

23

Петровски Анђел

24

Радмиловић Ђина

25

Радојичић Сара

26

Рајичић Бојана

27

Рапаић Јован

28

Станисављевић Анастасија

29

Станишић Јана

30

Ћојбашић Илија

31

Чутовић Адам

32

Штављанин Бојана

 

Одељење I2 - ПМ DSD и немачки , одељењски старешина Данијела Милић, професор

 

Презиме и име

1

Баковић Анђела

2

Бојовић Ђорђе

3

Василијевић Никола

4

Вјетровић Петар

5

Вукићевић Вид

6

Вучићевић Никола

7

Ђумић Душан

8

Ђурђић Даница

9

Јанковић Оливера

10

Јовановић Лазар

11

Јокнић Анђела

12

Ковачевић Алекса

13

Ковачевић Валентина

14

Лакушић Лара

15

Марковић Михаило

16

Милановић Јелена

17

Милановић Јованка

18

Никитовић Вук

19

Остојић Ева

20

Павловић Теодора

21

Радовановић Ана

22

Радојичић Александра

23

Ракетић Павле

24

Ружић Андреј

25

Спасовић Мајда

26

Спасојевић Константин

27

Тодоровић Милица

28

Трифуновић Кристина

29

Урошевић Викторија

30

Чековић Милорад

31

Шиљковић Тина

 

Одељење I3 - ПМ немачки, одељењски старешина Марко Дамљановић, професор

 

Презиме и име

1

Богдановић Исидора

2

Весковић Катарина

3

Весковић Марија

4

Ђокић Андрија

5

Ђурић Никола

6

Зечевић Тања

7

Икодиновић Неда

8

Комненић Коста

9

Максимовић Марко

10

Марић Урош

11

Маричић Душан

12

Миловић Јована

13

Милошевић Анастасија

14

Николић Тијана

15

Павловић Лука

16

Петровић Ђорђе

17

Петровић Јана

18

Петровић Павле

19

Петровић Тара

20

Поповић Људмила

21

Пушоњић Бојана

22

Радоњић Ива

23

Станојевић Саво

24

Стевановић Александар

25

Степић Лазар

26

Стојковић Александра

27

Танасковић Невена

28

Томашевић Јелена

29

Тутуновић Ана

30

Филиповић Кристина

31

Цвијовић Огњен

32

Цогољевић Неда

 

Одељење I4 - ПМ француски и немачки, одељењски старешина Јелена Перовић, професор

 

Презиме и име

1

Беговић Александра

2

Богдановић Алекса

3

Броћић Дуња

4

Видаковић Огњен

5

Вуксановић Марко

6

Доловић Јана

7

Ђорђић Зора

8

Живковић Вања

9

Жилић Бојана

10

Илић Исидора

11

Јанковић Новица

12

Јеринић Софија

13

Јоковић Драгана

14

Јосиповић Теодора

15

Јочић Милена

16

Кнежевић Јелена

17

Коларевић Андрија

18

Крсмановић Марко

19

Кузмановић Јелена

20

Лазовић Михаило

21

Љујић Урош

22

Макљеновић Ивана

23

Матовић Аница

24

Миликић Бошко

25

Недељковић Стефан

26

Радивојевић Урош

27

Ристић Жељана

28

Ружић Матеја

29

Стевовић Данијела

30

Танасковић Кристина

31

Танасковић Мина

32

Тодоровић Филип

 

Одељење I5 - ДЈ немачки, одељењски старешина Светлана Бугарчић, професор

 

Презиме и име

1

Алексић Михаило

2

Војиновић Љиљана

3

Вујовић Невена

4

Вучићевић Андреј

5

Вучићевић Јана

6

Гајић Ленка

7

Глишић Матија

8

Гускић Стефан

9

Ђоковић Лазар

10

Икодиновић Лена

11

Јовановић Анђела

12

Лучић Петар

13

Мартаћ Алекса

14

Миладиновић Марија

15

Милојевић Радмила

16

Мојсиловић Мина

17

Недељковић Емилија

18

Недељковић Марта

19

Пејовић Јелена

20

Пејовић Марија

21

Перовановић Звездана

22

Пешић Деспот

23

Пешић Игор

24

Пирнат Сара

25

Продановић Теодора

26

Савић Бојан

27

Савковић Душан

28

Срећковић Сергеј

29

Стојановић Јована

30

Ћаловић Софија

31

Шундерић Уна

 

Одељење I6 - ДЈ немачки, одељењски старешина Мила Лекић, професор

 

Презиме и име

1

Азањац Ђурђина

2

Вељовић Вељко

3

Вујовић Јанко

4

Вучетић Тијана

5

Гојковић Невена

6

Грбовић Катарина

7

Даниловић Теодора

8

Ерић Андрија

9

Златановић Ђорђе

10

Јевтовић Аница

11

Јековић Соња

12

Јовичић Лена

13

Јовковић Анастасија

14

Јосиповић Урош

15

Крупеж Матија

16

Кузмановић Ања

17

Левајац  Војислав

18

Мијаиловић Јован

19

Митровић Михаела

20

Настић Данило

21

Николић Катарина

22

Новчић Дарко

23

Пејовић Милица

24

Перишић Лазар

25

Петковић Нина

26

Поледица Николина

27

Стамболић Александар

28

Стамболић Анастазија

29

Тодоровић Ива

30

Трифуновић Ана

31

Ћериман Катарина

32

Чакајац Милица

 

Одељење I7 - ДЈ немачки, одељењски старешина Славица Даниловић, професор

 

Презиме и име

1

Азањац Софија

2

Андолшек Николета

3

Бабић Вероника

4

Благојевић Анђа

5

Бошковић Наталија

6

Вујовић Вељко

7

Грујовић Вељко

8

Домановић Недељко

9

Ђоковић Јована

10

Живковић Лука

11

Илић Милица

12

Кићановић Михаило

13

Купрешанин Милан

14

Лондровић Јулка

15

Милановић Игор

16

Милекић Сара

17

Миловановић Нина

18

Миросављевић Дејан

19

Наћковић Дејан

20

Нешковић Николина

21

Николић Растко

22

Палибрк Дијана

23

Перишић Јана

24

Поповић Звездана

25

Поповић Матија

26

Радојичић Нађа

27

Радосављевић Милош

28

Стјепановић Јована

29

Чоловић Мина

30

Шаренац Јана

31

Шутић Дејана

 

Одељење I8 - ДЈ немачки, одељењски старешина Јасна Николић, професор

 

Презиме и име

1

Бабић Валентина

2

Благојевић Теодора

3

Браловић Љубица

4

Вујовић Јана

5

Вуковић Мина

6

Голић Немања

7

Допуђа Соња

8

Драговић Лука

9

Жиковић Марија

10

Икодиновић Вања

11

Јовановић Тадија

12

Јованчевић Нађа

13

Јоловић Лазар

14

Мариновић Лана

15

Марковић Михаило

16

Обрадовић Ива

17

Пајовић Милица

18

Пешић Наталија

19

Радичевић Дмитар

20

Рисимовић Александра

21

Савић Милица

22

Спасојевић Вук

23

Сретеновић Павле

24

Станкоски Давид

25

Томовић Милица

26

Томашевић Филип

27

Ћендић Јулијана

28

Ћирјаковић Анастасиа

29

Ћојбашић Лука

30

Џоковић Марко

 

Одељење I9 - ДЈ, DSD  и француски, одељењски старешина Иванка Танкосић, професор

 

Презиме и име

1

Аничић Анастасија

2

Белошевић Матија

3

Брадић Ања

4

Вујиновић Лука

5

Вујовић Анђела

6

Вучетић Анђела

7

Гостиљац Вања

8

Драгићевић Мина

9

Дуканац Анђела

10

Зејак Марта - Мартина

11

Јовичић Тијана

12

Марковић Ања

13

Мечанин Милица

14

Милошевић Анђела

15

Перишић Милош

16

Петковић Сташа

17

Радмилац Јана

18

Радовић Ива

19

Радоњић Ивона

20

Радосављевић Лука

21

Савић Стефан

22

Секулић Анђела

23

Спасовић Андријана

24

Станишић Николета

25

Стишовић Селена

26

Стојановић Теодора

27

Стојић Милица

28

Терзић Вукашин

29

Ћумуровић Анђела

30

Шућевић Милена

Претрага