Консултације са родитељима 2016/17

ГИМНАЗИЈА  2016-2017.

учионица брoj ученика Други страни језик одељење смер Одељенски старешина  Термин за консултације са родитељима Заменик
ДАН ЧАС
37 29 немачки I-1 П-M. Оливера Јечменица четвртак 3. Драгана Протић
35 30 немачки I-2 П-M. Весна Матовић среда 5. Душица Новитовић
38 29 фран/нем I-3 П-M. Неда Југовић четвртак 4. Мирјана Јаневска
37 30 немачки I-4 П-M. Дејан Крунић уторак 3. Гордана Тодоровић
39 29 нем/ДСД I-5 П-M. Ирена Симовић четвртак 3. Драгана Бошковић
38 31 фран/ДСД  I-6 Д-J. Зоран Брковић четвртак 5. Весна Јованић
40 31 немачки I-7 Д-J. Светлана Вујиновић четвртак 3. Слободан Николић
39 31 немачки I-8 Д-J. Биљана Мишовић понедељак 4. Драгана Вељковић
35 32 немачки I-9 Д-J. Драгица Јековић понедељак 4. Александра Мишић
40 32 немачки I-10 Д-J. Ана Ранђић понедељак 6. Милош Ирижанин
2 17 немачки VII   Мила Лекић петак 3. Јасна Николић
30 29 фран/ДСД  II-1 П-M. Драгослав Бајовић среда 5. Драшко Шарчевић
24 30 немачки II-2 П-M. Љубица Спасић четвртак 3. Снежана Вранић
27 32 немачки II-3 П-M. Вукашин Спасовић уторак 4. Драшко Шарчевић
29 31 фран/немач II-4 П-M. Милан Селаковић четвртак 4. Марко Дамљановић
29 30 немачки II-5 Д-J. Александра Мишић среда 4. Драгица Јековић
45 33 фран/немач II-6 Д-J. Ивана Дикић петак 3. Милан Селаковић
45 31 немачки II-7 Д-J. Драгана Југовић Луковић уторак 3. Оливера Гавриловић
46 29 немачки II-8 Д-J. Драгана Вељковић четвртак 4. Бојана Лазаревић
30 32 немачки II-10 Д-J. Јасмина Вуковић четвртак 5. Мила Лекић
1 20 немачки VIII   Марко Дамљановић четвртак 3. Ирена Јокић
21 31 немачки III-1 П-M. Биљана Бојовић четвртак 4. Светлана Вујиновић
27 30 немачки III-2 П-M. Мариола Павловић петак 2. Дејан Крунић
22 30 фран/ДСД  III-3 П-M. Драган Андрић уторак 2. Славица Негојевић
21 28 фран/ДСД  III-4 П-M. Снежана Вранић петак 3. Љубица Спасић
23 29 фран/немач III-5 Д-J. Славица Негојевић понедељак 4. Драган Андрић
22 28 немачки III-6 Д-J. Милица Вучићевић петак 4. Мариола Павловић
24 30 немачки III-7 Д-J. Зоран Стефановић четвртак 4. Мирјана Јаневска
23 31 ДСД III-8 Д-J. Гордана Тодоровић четвртак 3. Ана Ранђић
6 26 фран/нем  IV-1 П-M. Светлана Бугарчић среда 4. Драшко Шарчевић
6 28 немачки IV-2 П-M. Душица Јовановић уторак 2. Душица Новитовић
5 24 немачки IV-3 П-M. Драшко Шарчевић понедељак 5. Драгана Бошковић
7 28 немачки IV-4 П-M. Душица Новитовић понедељак 4. Драган Матијевић
7 29 фран/ДСД  IV-5 Д-J. Драгана Протић среда 4. Драгана Југовић Луковић
8 27 немачки IV-6 Д-J. Јасна Николић среда 4. Ирена Јокић
10 28 немачки IV-7 Д-J. Славица Даниловић среда 3. Ирена Симовић
10 25 немачки IV-8 Д-J. Дана Шиљковић понедељак 6. Јасмина Вуковић
8 28 фран/ДСД  IV-9 Д-J. Иванка Танкосић петак 4. Ирена Симовић

Претрага