Консултације са родитељима 2018/19.

ГИМНАЗИЈА  2018-2019.

учионица брoj ученика Други страни језик одељење смер Одељенски старешина  Термин за консултације са родитељима Заменик
ДАН ЧАС
37 30 немачки I-1 П-M. Данка Вујичић среда 4. Драган Андрић
35 30 немачки I-2 П-M. Ана Петковић четвртак 3. Снежана Вранић
38 30 немачки I-3 П-M. Драган Андрић четвртак 3. Славица Негојевић
37 29 ДСД I-4 П-M. Снежана Вранић четвртак 3. Весна Јованић
40 30 немачки I-5 Д-J. Зоран Стефановић четвртак 4. Мира Јаневска
38 30 немачки I-6 П-M. Весна Јованић петак 3. Данијела Милић
35 30 немачки I-7 Д-J. Славица Негојевић понедељак 4. Драгана Бошковић
39 30 немачки I-8 Д-J. Милица Вучићевић понедељак 4. Весна Јованић
39 30 немачки I-9 Д-J. Биљана Бојовић среда 4. Неда Југовић
40 30 фран/нем I-10 Д-J. Гордана Пауновић среда 4. Ана Ранђић
1 32 немачки II-1 П-M. Драшко Шарчевић понедељак 5. Марија Стевановић
45 32 нем/ДСД II-2 П-M. Данијела Милић понедељак 4. Сузана Луковић
29 31 немачки II-3 П-M. Марко Дамљановић петак 3. Данка Вујичић
30 30 фран/нем II-4 П-M. Јелена Перовић среда 3. Милан Селаковић
46 31 немачки II-5 Д-J. Светлана Бугарчић среда 4. Драгана Протић
29 32 немачки II-6 Д-J. Мила Лекић петак 3. Јасмина Вуковић
45 32 немачки II-7 Д-J. Славица Даниловић четвртак 4. Зорица Новковић
46 31 немачки II-8 Д-J. Јасна Николић четвртак 4. Драгана Вељковић
30 31 фран/ДСД  II-9 Д-J. Иванка Танкосић петак 3. Славица Негојевић
21 26 немачки III-1 П-M. Оливера Јечменица среда 4. Драгана Протић
27 29 немачки III-2 П-M. Весна Матовић понедељак 5. Дејан Крунић
22 28 фран/нем III-3 П-M. Неда Југовић понедељак 4. Биљана Бојовић
24 29 немачки III-4 П-M. Дејан Крунић среда 5. Весна Матовић
23 24 нем/ДСД III-5 П-M. Ђорђе Ивановић уторак 4. Драгана Бошковић
21 31 фран/ДСД  III-6 Д-J. Зоран Брковић уторак 4. Душица Новитовић
24 29 немачки III-7 Д-J. Светлана Вујиновић уторак 5. Слободан Николић
22 30 немачки III-8 Д-J. Биљана Мишовић петак 3. Дана Шиљковић
27 32 немачки III-9 Д-J. Драгица Јековић понедељак 3. Александра Мишић
23 31 немачки III-10 Д-J. Ана Ранђић понедељак 5. Милош Ирижанин
6 30 фран/ДСД  IV-1 П-M. Драгослав Бајовић понедељак 4. Драшко Шарчевић
1 29 немачки IV-2 П-M. Светлана Томашевић петак 3. Драган Матијевић
7 31 немачки IV-3 П-M. Драгана Бошковић понедељак 3. Драгана Протић
10 29 фран/немач IV-4 П-M. Милан Селаковић петак 3. Драган Матијевић
8 30 немачки IV-5 Д-J. Александра Мишић понедељак 4. Мира Ђекић
6 32 фран/немач IV-6 Д-J. Ивана Дикић среда 4. Гордана Пауновић
10 29 немачки IV-7 Д-J. Драгана Југовић Луковић уторак 5. Наташа Васиљевић
8 31 немачки IV-8 Д-J. Драгана Вељковић уторак 4. Јасна Николић
8 31 немачки IV-10 Д-J. Јасмина Вуковић среда 3. Мила Лекић

Претрага