Консултације са родитељима 2022/23.

 брoj ученика  Други страни језик  одељење  смер  Одељенски старешина  Заменик одељењског старешине  Термин за пријем родитеља, дан  час
30 немачки I-1 П-M. Данка Вујичић Драган Андрић четвртак 4.
30 немачки I-2 П-M. Ана Петковић Градимир Грујичић понедељак 4.
29 немачки I-3 П-M. Драган Андрић Славица Негојевић четвртак 2.
29 немачки I-4 П-M. Снежана Вранић Дејан Крунић понедељак 2.
28 немачки I-5 Д-J. Биљана Бојовић Драгана Југовић Луковић уторак 4.
28 немачки I-6 Д-J. Весна Јованић Ирина Јокић среда 4.
28 немачки I-7 Д-J. Зоран Стефановић Мирјана Јаневска четвртак 3.
27 немачки I-8 Д-J. Гордана Пауновић Јасмина Вуковић уторак 4.
28 немачки I-10 Д-J. Катарина Радовановић Јасна Николић четвртак 4.
32 немачки II-1 П-M. Зорица Новковић Славица Даниловић уторак 3.
33 немачки II-2 П-M. Јелена Јоксимовић Дејан Крунић петак 2.
32 немачки II-3 П-M. Драшко Шарчевић Марија Стевановић уторак 5.
32 немачки II-4 П-M. Данијела Милић Весна Јованић среда 4.
28 немачки II-5 Д-J. Марко Дамљановић Данка Вујичић петак 4.
32 немачки II-6 Д-J. Јасна Николић Катарина Радовановић петак 3.
30 немачки II-7 Д-J. Светлана Бугарчић Драгана Протић четвртак 4.
28 немачки II-8 Д-J. Марија Вучићевић Весна Јованић понедељак 4.
30 немачки II-9 Д-J. Славица Даниловић Зорица Новковић среда 6.
30 немачки III-1 П-M. Ирена Симовић Драгослав Бајовић уторак 2.
27 ф/н/и III-2 П-M. Весна Матовић Снежана Вранић среда 6.
26 немачки III-3 П-M. Светлана Вујиновић Драгица Јековић петак 3.
28 немачки III-4 П-M. Дејан Крунић Весна Матовић четвртак 4.
29 немачки III-5 Д-J. Драгица Јековић Ирена Симовић среда 3.
27 немачки III-6 Д-J. Зоран Брковић Катарина Радовановић среда 3.
29 немачки III-7 Д-J. Данило Ђуновић Александра Мишић уторак 3.
27 немачки III-8 Д-J. Ана Ранђић Гордана Пауновић уторак 4.
27 ф/н/и III-10 Д-J. Биљана Мишовић Ана Ранђић четвртак 7.
24 немачки IV-1 П-M. Марија Стевановић Славица Даниловић четвртак 3.
28 немачки IV-2 П-M. Милан Селаковић Јасмина Вуковић четвртак 4.
24 немачки IV-3 П-M. Драгослав Бајовић Оливера Јечменица петак 4.
25 немачки IV-4 П-M. Јасмина Вуковић Милан Селаковић понедељак 5.
29 немачки IV-5 Д-J. Драгана Бошковић Драгица Јековић уторак 3.
19   IV-6 ИТ Биљана Домановић Данијела Милић четвртак 3.
30 немачки IV-7 Д-J. Драгана Југовић Луковић Наташа Васиљевић уторак 3.
27 ф/н IV-8 Д-J. Драгана Вељковић Катарина Радовановић среда 4.
28 немачки IV-9 Д-J. Александра Мишић Драгица Јековић понедељак 3.
27 немачки IV-10 Д-J. Ивана Дикић Мила Лекић понедељак 4.

Претрага