Обавештење за ученике првог разреда, 28. августа 2023.

Настава за ученике првог разреда у школској 2023/2024. години почиње у петак,1. септембра 2023.године.

Сви ученици долазе у школу по следећем распореду:

- непарна смена (I/1,I/3,I/5,I/7 иI/9) долази у долазе у 730, а парна смена (I/2,I/4,I/6,I/8,I/10) долазе у 1330и иду у своје учионице.

Распоред учионица и распоред часова је на сајту школе. Први час ученици имају час одељењског старешине.

Oпшти родитељски састанак за све родитеље ученика првог разреда на коме ће бити представљене одељењске старешине првог разреда и дат план будуће сарадње биће одржан у понедељак, 4. септембра са почетком у 19 часова у малом дворишту школе.

У Чачку, 28. августа 2023.године

Директор школе,