Позив за достављање понуде за извођење музичког програма на матурској вечери, 27. маја 2024. године

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ

ПОНУДЕ

ЗА ИЗВОЂЕЊЕ МУЗИЧКОГ ПРОГРАМА ЗА УЧЕНИКЕ

ГИМНАЗИЈЕ У ЧАЧКУ НА МАТУРСКОЈ ВЕЧЕРИ

Матурско вече је у понедељак, 27. маја 2024. године у простору Културног центра (Дом културе) у Чачку и музички програм се изводи од 2030 до 0200 часова.

Потребно је укупну цену извођења музичког програма доставити до 2.4.2024. године до 10 часова у секретаријат школе.

Све ближе информације могу се добити код директора школе на тел. 032/322 397.

Непосредно изјашњавање свих ученика четвртог разреда биће у петак, 5. априла 2024. године, после чега ћете бити обавештени о резултатима директно и преко сајта школе.

Евентуални други круг изјашњавања биће у понедељак, 8. априла 2024. године.

У Чачку, дана 25.3.2024.године

Директор Гимназије