Позив за достављање понуде за извођење музичког програма на матурској вечери, 29.5.2023.

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ

ПОНУДЕ

ЗА ИЗВОЂЕЊЕ МУЗИЧКОГ ПРОГРАМА ЗА УЧЕНИКЕ

ГИМНАЗИЈЕ У ЧАЧКУ НА МАТУРСКОЈ ВЕЧЕРИ

Матурско вече је у понедељак, 29. маја 2023.године у простору Културног центра (Дом културе) у Чачку и музички програм се изводи од 2030 до 0200 часова.

Потребно је укупну цену извођења музичког програма доставити до 16.3.2023. године до 14 часова у секретаријат школе.

Све ближе информације могу се добити код директора школе на тел. 032/322 397.

Непосредно изјашњавање свих ученика четвртог разреда биће у понедељак 20. марта 2023. године, после чега ћете бити обавештени о резултатима директно и преко сајта школе.

Евентуални други круг изјашњавања биће у среду, 22. марта 2023.године

У Чачку, дана 9.3.2023.године