Обавештење о упису у први разред Гимназије - септембар 2022.

ОБАВЕШТЕЊЕ

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ ОБАВИЋЕ СЕ У НАСТАВНИЧКОЈ КАНЦЕЛАРИЈИ У ЧЕТВРТАК, 14. јула 2022. године од 8 до 15 часова и   У ПЕТАК, 15. јула 2022. од 8 до 15 часова

Ученици који се непосредно уписују доласком у школу у дане уписа потребно је да доставе:

1.     Пријаву – Образац ПУ (образац из коникурсне документације, а ко нема овај образац ће добити у школи приликом уписа)

2.     Уверење о завршеном основном образовању

3.     Уверење о обављеном завршном испиту

За упис у Гимназију није потребно лекарско уверење.

Ученици који се уписују електрoнским путем потребно је да попуне  образац (налази се испод текста под називом ОБРАЗАЦ ЗА УПИС) и да попуњен образац пошаљу на мејл школе: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .

ОБРАЗАЦ ЗА УПИС

Директор школе