Консултације са родитељима 2021/22.

брoj ученика Други страни језик одељење смер Одељенски старешина  Заменик одељењског старешине Термин за пријем родитеља, дан час
32 немачки I-1 П-M. Зорица Новковић Славица Даниловић уторак 4.
32 немачки I-2 П-M. Јелена Јоксимовић Данијела Милић петак 5.
32 немачки I-3 П-M. Драшко Шарчевић Марија Стевановић петак 3.
32 немачки I-4 П-M. Данијела Милић Весна Јованић среда 3.
31 немачки I-5 Д-J. Марко Дамљановић Данка Вујичић среда 3.
30 немачки I-6 Д-J. Јасна Николић Катарина Радовановић петак 4.
30 немачки I-7 Д-J. Светлана Бугарчић Драгана Протић среда 4.
30 немачки I-8 Д-J. Марија Вучићевић Весна Јованић петак 3.
30 немачки I-9 Д-J. Славица Даниловић Зорица Новковић уторак 4.
30 немачки II-1 П-M. Ирена Симовић Драгослав Бајовић среда 3.
28 ф/н/и II-2 П-M. Весна Матовић Дејан Крунић среда 3.
28 немачки II-3 П-M. Светлана Вујиновић Драгица Јековић среда 5.
31 немачки II-4 П-M. Дејан Крунић Весна Матовић четвртак 4.
30 немачки II-5 Д-J. Драгица Јековић Данка Вујичић четвртак 3.
27 немачки II-6 Д-J. Зоран Брковић Душица Новитовић понедељак 7.
29 немачки II-7 Д-J. Данило Ђуновић Александра Мишић четвртак 4.
28 немачки II-8 Д-J. Ана Ранђић Дана Шиљковић понедељак 2.
29 ф/н/и II-10 Д-J. Биљана Мишовић Ана Ранђић петак 6.
24 немачки III-1 П-M. Марија Стевановић Славица Даниловић уторак 3.
28 немачки III-2 П-M. Милан Селаковић Јасмина Вуковић четвртак 4.
27 немачки III-3 П-M. Драгослав Бајовић Оливера Јечменица петак 4.
25 немачки III-4 П-M. Јасмина Вуковић Милан Селаковић уторак 6.
30 немачки III-5 Д-J. Драгана Бошковић Драгица Јековић понедељак 3.
20   III-6 ИТ Сузана Луковић Данијела Милић среда 5.
30 немачки III-7 Д-J. Драгана Југовић Луковић Оливера Гавриловић понедељак 3.
27 ф/н III-8 Д-J. Драгана Вељковић Катарина Радовановић среда 4.
29 немачки III-9 Д-J. Александра Мишић Драгица Јековић среда 4.
27 немачки III-10 Д-J. Ивана Дикић Мила Лекић среда 5.
30 немачки IV-1 П-M. Данка Вујичић Ирена Симовић понедељак 4.
29 немачки IV-2 П-M. Ана Петковић Снежана Вранић уторак 3.
29 немачки IV-3 П-M. Драган Андрић Ивана Васовић понедељак 3.
27 ДСД IV-4 П-M. Снежана Вранић Гордана Пауновић петак 4.
29 немачки IV-5 Д-J. Зоран Стефановић Мирјана Јаневска четвртак 4.
29 немачки IV-6 П-M. Весна Јованић Ивана Андрејић понедељак 4.
29 немачки IV-7 Д-J. Славица Негојевић Драгана Бошковић уторак 3.
30 немачки IV-8 Д-J. Катарина Радовановић Јасна Николић среда 3.
26 немачки IV-9 Д-J. Биљана Бојовић   четвртак 5.
30 ф/н IV-10 Д-J. Гордана Пауновић Ана Ранђић понедељак 3.

Претрага