ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА, 27.8.2021.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА

Настава у школској 2021/2022. години почиње у среду, 1. септембра и то тако да ученици I/1, I/3, I/5,I/7 и I/9 долазе у школу од 730, а ученици одељења I/2, I/4, I/6, и I/8 долазе у школу од 1330 и иду у своје учионице. Распоред учионица дат је на сајту школе, а ученици први час имају час одељењског старешине. Распоред часова за све дане дат је на сајту школе.

Општи родитељски састанак за све родитеље ученика првог разреда, на коме ће бити представљене одељењске старешине првог разреда и дат план будуће сарадње биће одржан у уторак, 31. августа са почетком у 1800 у малом дворишту школе.

Берза књига, на којој ученици могу набавити половне уџбенике, које им препоруче предметни професори од ученика старијих разреда биће у понедељак, 6. септембра 2021. године у малом дворишту школе од 12 до 14 часова.

У Чачку, 27. августа 2021. године

Директор Гимназије у Чачку