Списак првака по одељењима

 

I1 - ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, немачки језик

Одељењски старешина: Биљана Бојовић, професор

 

Презиме и име

1

Арсенијевић Филип

2

Бабовић Филип

3

Вучинић Ана

4

Глишовић Софија

5

Ђинић Томислав

6

Ерић Милица

7

Жижовић Јана

8

Икодиновић Валентина

9

Јанковић Алекса

10

Јовановић Александра

11

Јоксић Никола

12

Курћубић Борис

13

Љујић Катарина

14

Мандић Александар

15

Маричић Ема

16

Марковић Исидора

17

Миловановић Сунчица

18

Миловић Милица

19

Милошевић Ленка

20

Милошевић Страхиња

21

Милошевић Филип

22

Мишовић Деспот

23

Николић Маријана

24

Николић Марко

25

Пауновић Јасмина

26

Пауновић Филип

27

Радовановић Милица

28

Ћирић Тијана

29

Ћосић Емилија

30

Чворовић Вања

31

Шуљагић Милош


I2 - ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, немачки језик

Одељењски старешина: Мариола Павловић, професор

 

Презиме и име

1

Антонијевић Марија

2

Бајчетић Тијана

3

Боровић Никола

4

Вујиновић Милан

5

Вујошевић Наташа

6

Вуколић Александар

7

Грмуша Милош

8

Зимоњић Марија

9

Златић Алекса

10

Ивановић Немања

11

Јаковљевић Ања

12

Ковач Анђела

13

Красић Лука

14

Љујић Стефан

15

Марковић Јана

16

Мастиловић Кристина

17

Матовић Јована

18

Милетић Александра

19

Миловановић Анђела

20

Миловић Михаило

21

Милошевић Милан

22

Милошевић Урош

23

Новаковић Анђела

24

Петровић Катарина

25

Пртењак Никола

26

Пупавица Ана

27

Радоњић Валентина

28

Тановић Игор

29

Терзић Иван

30

Ћендић Данка

31

Чворовић Властимир


I3 - ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, немачки-француски језик

Одељењски старешина: Драган Андрић, професор

 

Презиме и име

1

Андрић Исидора

2

Арсенијевић Матија

3

Вујиновић Доротеја

4

Газдић Миња

5

Глишовић Станислава

6

Дробњак Милош

7

Ђоковић Ђорђе

8

Ирижанин Јована

9

Јовичић Мирјана

10

Каљевић Мина

11

Љушић Марија

12

Маћић Драгана

13

Милетић Нинко

14

Муњић Далибор

15

Обрадовић Анђела

16

Пантовић Марко

17

Перишић Тања

18

Радовановић Исидора

19

Радовић Христина

20

Ракоњац Анђела

21

Ралевић Јулија

22

Рашић Анђела

23

Сечивановић Милош

24

Стамболић Василије

25

Стевановић Михаило

26

Тодоровић Кристина

27

Ћетеновић Никола

28

Ћосић Филип

29

Шарковић Урош


I4 - ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, немачки-француски језик

Одељењски старешина: Снежана Вранић, професор

 

Презиме и име

1

Бајовић Драгана

2

Бошковић Јелена

3

Бугарић Милош

4

Војиновић Владимир

5

Вуковић Алекса

6

Глишић Лазар

7

Диклић Срђан

8

Дуканац Владимир

9

Китановић Ивана

10

Котлајић Марко

11

Котлајић Немања

12

Крстић Јелена

13

Крстовић Ана

14

Лазовић Михаило

15

Луковић Стефан

16

Мартиновски Сара

17

Милић Јулија

18

Милићевић Марко

19

Милосављевић Христина

20

Милошевић Тијана

21

Николић Аница

22

Перишић Софија

23

Радуловић Маја

24

Симовић Ленка

25

Стаменић Петар

26

Станојловић Милица

27

Стојановић Катарина

28

Трифуновић Теодора

29

Ћојбашић Давид


I5 - ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, немачки-француски језик

Одељењски старешина: Славица Негојевић, професор

 

Презиме и име

1

Ацев Филип

2

Богдановић Анђела

3

Божовић Даница

4

Вељовић Александра

5

Вранеш Петар

6

Вуловић Бојана

7

Ђорђевић Срђан

8

Ђуровић Јелена

9

Исаковић Анастасија

10

Јањић Сретен

11

Јевремовић Невена

12

Јевтовић Ивана

13

Јеротијевић Ива

14

Кукић Марија

15

Лужанин Мина

16

Митровић Маријана

17

Мунитлак Магдалена

18

Никитовић Тамара

19

Ниџовић Исидора

20

Новчић Тамара

21

Огњевић Нина

22

Павловић Владимир

23

Павловић Драгана

24

Петровић Наталија

25

Пушељић Теодора

26

Симеуновић Андреа

27

Стојановић Јана

28

Тодорић Немања

29

Тодоровић Ђорђе

30

Тодоровић Мила


I6 - ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, немачки језик

Одељењски старешина: Милица Вучићевић, професор

 

Презиме и име

1

Весковић Јелена

2

Видинер Саша

3

Врећо Мирјана

4

Добросављевић Вања

5

Јанковић Александра

6

Јевђенијевић Андријана

7

Каличанин Милан

8

Кнежевић Жељко

9

Крстић Ксенија

10

Кузмановић Софија

11

Лозо Марко

12

Микановић Јасмина

13

Милетић Јована

14

Милијановић Бојана

15

Милосавић Вања

16

Милошевић Лука

17

Пашајлић Немања

18

Пеица Магдалена

19

Петровић Биљана

20

Планинчић Ирена

21

Радојичић Анђела

22

Речевић Стефан

23

Савковић Бојана

24

Сретеновић Јана

25

Сретеновић Сара

26

Сретеновић Филип

27

Стојановић Теодора

28

Теофиловић Душан

29

Цветковић Јована

30

Шевић Виолета


I7 - ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, немачки језик

Одељењски старешина: Зоран Стефановић, професор

 

Презиме и име

1

Божић Душан

2

Вранић Дуња

3

Вуковић Лидија

4

Гојковић Катарина

5

Димитријевић Јован

6

Ђоковић Марина

7

Ковачевић Драган

8

Ковачевић Сара

9

Крунић Јована

10

Кувељић Теодора

11

Курћубић Јована

12

Лазовић Анђела

13

Љујић Ивана

14

Миленковић Анђела

15

Ненадић Тамара

16

Ненадовић Драгана

17

Новаковић Мина

18

Новитовић Рада

19

Обрадовић Алекса

20

Радивојевић Милош

21

Радовановић Милица

22

Радојичић Андреа

23

Рацковић Христина

24

Савић Тијана

25

Станковић Невена

26

Стојановић Катарина

27

Ћурчић Никола

28

Чоловић Андреј

29

Шутић Тијана

30

Шушић Милоје


I8 - ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, ДСД - немачки језик

Одељењски старешина: Гордана Тодоровић, професор

 

Презиме и име

1

Анђелковић Јелена

2

Белић Борис

3

Белић Ива

4

Васиљевић Алекса

5

Васовић Адриана

6

Глишић Ивона

7

Госпавић Теодора

8

Дуњић Мина

9

Ђуровић Илија

10

Зекавица Илија

11

Иванковић Јована

12

Илић Марија

13

Јарић Теодора

14

Јовановић Богдана

15

Јововић Теодора

16

Ковачевић Сандра

17

Кривокућа Тамара

18

Лазовић Даница

19

Лукић Александар

20

Мандић Ивана

21

Обућина Марија

22

Петровић Огњен

23

Попадић Дијана

24

Прилинчевић Теодора

25

Рабреновић Хелена

26

Средојевић Давид

27

Станојевић Исидора

28

Ћендић Теодора

29

Ћирковић Милка

30

Чубриловић Марта

31

Шћекић Шћепан

Претрага