Списак првака по одељењима

 

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, 2013/14, ФРАНЦУСКИ и НЕМАЧКИ

Одељење I1,  одељењски старешина: Светлана Бугарчић, професор

 

          Презиме и име                                                       

     1     Богићевић Матија                                                  

     2     Вукосављевић Вук                                                 

     3     Вукосављевић Урош                                             

     4     Дукић Милена                                                          

     5     Ђурић Коста                                                             

     6     Еровић Михаило                                                    

     7     Илић Теодора                                                          

     8     Јовановић Нада                                                      

     9     Кнежевић Ана                                                          

     10   Ковачевић Павле                                                   

     11   Крушчић Катарина                                                     

     12   Мајсторовић Љубица                                            

     13   Маслаћ Лидија                                                        

     14   Миливојчевић Милан                                            

     15   Милић Вук                                                                

     16   Милићевић Алекса                                                

     17   Милутиновић Марија                                             

     18   Недељковић Богдан                                              

     19   Николић Александра                                             

     20   Пејоска Ива                                                              

     21   Радивојевић Јакша                                                

     22   Ракетић Андрија                                                     

     23   Симовић Кристина                                                

     24   Станојевић Ивана                                                  

     25   Стевановић Сара                                                   

     26   Стојковић Славица                                                

     27   Танасковић Ђорђе                                                 

  

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, 2013/14, НЕМАЧКИ

 Одељење I2,  oдељењски старешина: Душица Јовановић, професор

           Презиме и име                                                                  

     1     Арсенијевић Владимир                                                   

     2     Богдановић Настасија                                                     

     3     Васовић Ђорђе                                                                 

     4     Вјетровић Марија                                                              

     5     Воштић Спасоје                                                                 

     6     Глишовић Соња                                                                

     7     Драгић Дуња                                                                       

     8     Ђоковић Марко                                                                  

     9     Ерић Софија                                                                       

     10   Живковић Димитрије                                                       

     11   Јахура Аљоша                                                                    

     12   Јовановић Елена                                                              

     13   Јочовић Савина                                                                

     14   М аричић Антонина                                                          

     15   Марковић Милош                                                              

     16   Миленковић Радивоје                                                      

     17   Мирковић Жељко                                                              

     18   Пантић Јована                                                                   

     19   Пантовић Виктор                                                               

     20   Пејовић Ђина                                                                     

     21   Радивојевић Милан                                                          

     22   Радовановић Саша                                                          

     23   Радовић Јован                                                                   

     24   Радовић Марија                                                                 

     25   Савић Данијела                                                                 

     26   Симеуновић Александар                                                

     27   Спасојевић Бојана                                                            

     28   Шарчевић Наташа                                                            

     29   Шиљковић Софија                                                           

 

ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, 2013/14, НЕМАЧКИ

Одељење I3, oдељењски старешина: Драшко Шарчевић, професор

            Презиме и име                                                                   

     1     Аврамовић Ангелина                                                        

     2     Богдановић Марија                                                            

     3     Бојић Теодора                                                                     

     4     Боричић Мирјана                                                               

     5     Веселић Алекса                                                                  

     6     Војиновић Страхиња                                                        

     7     Грачанац Кристина                                                            

     8     Дивовић Валерија                                                             

     9     Ђекић Ђорђе                                                                      

     10   Ђукановић Петар                                                               

     11   Јанковић Василије                                                             

     12   Јанковић Јована                                                                 

     13   Јуковић Петар                                                                     

     14   Ковачевић Јован                                                                

     15   Маркуцић Марко                                                                 

     16   Миловановић Јована                                                        

     17   Милошевић Милица                                                          

     18   Муњић Никола                                                                    

     19   Несторовић Жељко                                                           

     20   Пајовић Ивана                                                                    

     21   Петровић Ања                                                                     

     22   Пешаковић Магдалена                                                     

     23   Радоњић Тодор                                                                   

     24   Радосављевић Катарина                                                 

     25   Ракетић Лука                                                                       

     26   Стевовић Данило                                                               

     27   Стојимировић Велимир                                                   

     28   Томовић Јелена                                                                  

     29   Чакаревић Јелена                                                              

 

 ПРИРОДНО-МАТЕМАТИЧКИ смер, 2013/14, НЕМАЧКИ

 Одељење I4, oдељењски старешина: Слободан Поповић, проф.

              Презиме и име                                                      

     1     Белић Милош                                                         

     2     Бојовић Теодор                                                      

     3     Бошковић Анђела                                                 

     4     Брајовић Иван                                                       

     5     Дујовић Анђела                                                     

     6     Ђекић Владимир                                                   

     7     Живановић Горан                                                 

     8     Икодиновић Виктор                                              

     9     Јованић Мартин                                                    

     10   Кнежевић Кристина                                              

     11   Малиш Анђела                                                       

     12   Марјановић Татјана                                              

     13   Минић Филип                                                         

     14   Новковић Бојана                                                   

     15   Оцокољић Ђорђе                                                  

     16   Пајовић Бојана                                                       

     17   Пауновић Марина                                                 

     18   Петровић Крстина                                                 

     19   Петровић Милица                                                 

     20   Поповић Павле                                                      

     21   Прелић Илија                                                         

     22   Прлинчевић Христина                                         

     23   Спасојевић Андреа                                               

     24   Томић Јелена                                                         

     25   Топаловић Невена                                                

     26   Трифуновић Лазар                                  

     27   Царевић Филип                                                     

     28   Црнчевић Исидора                                               

     29   Шуманов Лука                                                        

  

ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, 2013/14, ФРАНЦУСКИ и ДСД НЕМАЧКИ

 Одељење I5,одељењски старешина: Драгана Протић, професор

           Презиме и име                                                                                                                  

     1     Адамовић Теодора                                                                                                           

     2     Властелица Валентина                                                                                                    

     3     Вучићевић Ана                                                                                                                  

     4     Вучићевић Исидора                                                                                                         

     5     Вучићевић Теодора                                                                                                          

     6     Драгић Биљана                                                                                                                 

     7     Ђелошевић Никола                                                                                                          

     8     Илић Бојана                                                                                                                        

     9     Јовановић Лука                                                                                                                 

     10   Костић Лука                                                                                                                         

     11   Крстић Стефана                                                                                                                

     12   Кузмановић Звездана                                                                                                      

     13   Лазовић Матеја                                                                                                                  

     14   Марић Анастазија                                                                                                             

     15   Марић Јована                                                                                                                     

     16   Марковић Марија                                                                                                              

     17   Матијевић Јелена                                                                                                             

     18   Мирковић Никола                                                                                                             

     19   Перишић Тијана                                                                                                                

     20   Радишић Матија                                                                                                                

     21   Радовановић Наталија                                                                                                    

     22   Радуловић Лазар                                                                                                              

     23   Спарић Татјана                                                                                                                  

     24   Спасојевић Сара                                                                                                               

     25   Стојић Јована                                                                                                                     

     26   Тадић Лука                                                                                                                          

     27   Тешић Мина                                                                                                                        

     28   Топаловић Сандра                                                                                                            

     29   Ћубрк Катарина                                                                                                                 

  

ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, 2013/14, НЕМАЧКИ

 Одељење I6, одељењски старешина: Јасна Николић, професор

            Презиме и име                                                        

     1     Бајић Милева                                                            

     2     Вуковић Стефан                                                      

     3     Даријевић Невена                                                   

     4     Драшковић Јована                                                  

     5     Ивановић Исидора                                                 

     6     Јеремић Милица                                                      

     7     Костић Сара                                                              

     8     Лазаревић Јана                                                        

     9     Маркељић Кристина                                               

     10   Марковић Марија                                                     

     11   Миладиновић Јана                                                  

     12   Милошевић Милош                                                 

     13   Милошевић Немања                                              

     14   Ненадић Марија                                                       

     15   Обрадовић Дина                                                      

     16   Павловић Петар                                                      

     17   Продановић Јелена                                                

     18   Ракановић Ива                                                         

     19   Робајац Невена                                                        

     20   Селаковић Марта                                                    

     21   Симовић Павле                                                       

     22   Сретеновић Нина                                                    

     23   Сталетић Ива                                                           

     24   Стјепановић Милица                                              

     25   Чкоњевић Јелена                                                    

  

ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, 2013/14, НЕМАЧКИ,

 Одељење I7,одељењски старешина: Славица Даниловић, професор

              Презиме и име                                                          

    1      Бошковић Емилија                                                   

     2      Васиљевић Јована                                                   

     3      Вукадиновић Милан                                                 

     4      Димитријевић Тамара                                             

     5      Зечевић Јелена                                                         

     6      Клеут Милица                                                             

     7      Лазић Катарина                                                         

     8      Ловречић Анђела                                                      

     9      Лукић Марија                                                              

     10    Матовић Марија                                                         

     11    Миловановић Кристина                                          

     12    Милошевић Анђела                                                 

     13    Милуновић Ивана                                                     

     14    Обрадовић Драгана                                                  

     15    Павловић Ненад                                                       

     16    Поповић Верица                                                       

     17    Радојевић Лука                                                          

     18    Ратковић Јована                                                       

     19    Ресимић Лазар                                                          

     20    Симовић Милица                                                      

     21    Славковић Сара                                                        

     22    Тодоровић Марија                                                     

     23    Ћировић Катарина                                                   

     24    Чоловић Илија                                                           

  

ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, 2013/14, НЕМАЧКИ,

 Одељење I8,одељењски старешина: Дана Шиљковић, професор

           Презиме и име                                                             

     1     Божовић Теодора                                                         

     2     Броћић Милица                                                            

     3     Војиновић Марија                                                         

     4     Вукајловић Јана                                                            

     5     Ђукић Ђурђа                                                                 

     6     Живковић Јован                                                           

     7     Икодиновић Јана                                                          

     8     Јевремовић Саша                                                        

     9     Јовановић Лазар                                                          

     10   Јовановић Ненад                                                         

     11   Јовановић Михаило                                                    

     12   Коларевић Бојана                                                         

     13   Марушић Сара                                                              

     14   Милорадовић Ђурђина                                              

     15   Павловић Јана                                                              

     16   Пешић Марина                                                              

     17   Радичевић Вукашин                                                    

     18   Радовановић Јелена                                                   

     19   Рисимовић Теодора                                                    

     20   Сарић Маја                                                                     

     21   Станисављевић Анђела                                            

     22   Токовић Милица                                                           

     23   Тотовић Марија                                                             

     24   Цупарић Кристина                                                       

  

ДРУШТВЕНО-ЈЕЗИЧКИ смер, 2013/14, ФРАНЦУСКИ и ДСД НЕМАЧКИ,

 Одељење I9,одељењски старешина: Иванка Танкосић, професор

           Презиме и име                                                                                                                 

     1     Бајић Сара                                                                                                                          

     2     Васовић Бато                                                                                                                     

     3     Васојевић Филип                                                                                                              

     4     Вујовић Наташа                                                                                                                

     5     Вуловић Александра                                                                                                       

     6     Грбић Маријана                                                                                                                 

     7     Гудурић Александра                                                                                                        

     8     Даниловић Магдалена                                                                                                    

     9     Ивановић Марија                                                                                                              

     10   Јакшић Марта                                                                                                                    

     11   Јелић Маја                                                                                                                          

     12   Јовановић Драгана 1

     13  Јовковић Теодора

     14  Кузмановић Сандра                                                                                                       

     15   Марић Милица                                                                                                                  

     16   Мечанин Лазар                                                                                                                  

     17   Миленковић Марија                                                                                                         

     18   Милојевић Александра                                                                                                   

     19   Мишић Катарина                                                                                                              

     20   Никитовић Вукашин                                                                                                        

     21   Новичић Милан                                                                                                                 

     22   Обрадовић Катарина                                                                                                       

     23   Павловић Ивана                                                                                                               

     24   Перовић Ђорђе                                                                                                                

     25   Рубаковић Марија                                                                                                            

     26   Топаловић Игор                                                                                                                

     27   Чутовић Андријана                                                                                                           

     28    Шибинац Теодора

Претрага