Општинско такмичење из математике - 19.1.2019.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 19.01.2019. године

ПРВИ РАЗРЕД

Рбр. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ Одељење ШКОЛА НАСТАВНИК 1.зад 2.зад 3.зад. 4.зад 5.зад. СУМА МЕСТО
1. Добрица Јанковић I-4 Гимназија Сузана Луковић 20 20 20 20 15 95  
2. Михаило Павловић I-4 Гимназија Сузана Луковић 20 20 20 20 15 95  
3. Андријана Давидовић I-4 Гимназија Сузана Луковић 20 20 20 20 5 85  
4. Ђорђе Андрић I-1 Гимназија Зорка Ратковић 20 15 20 20 5 80  
5. Александра Бојовић I-4 Гимназија Сузана Луковић 20 20 20 5 5 70  
6. Марија Петровић I-4 Гимназија Сузана Луковић 20 20 20 5 5 70  
7. Михаило Марковић I-6 Гимназија Милан Вујичић 20 20 20 0 5 65  
8. Вук Лужанин I-6 Гимназија Милан Вујичић 20 20 0 20 5 65  
9. Теа Никитовић I-3 Гимназија Зорка Ратковић 10 20 20 0 5 55  
10. Страхиња Крунић I-1 Гимназија Зорка Ратковић 20 20 0 0 10 50  
11. Лука Стевановић I-6 Гимназија Милан Вујичић 20 20 0 0 5 45  
12. Жељко Зекавичић I-1н Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 20 0 0 20 5 45  
13. Милица Вукотић I-1 Гимназија Зорка Ратковић 10 20 0 0 5 35  
14. Филип Марковић I-1н Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 10 20 0 0 5 35  
15. Невена Маслаћевић I-1н Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 10 20 0 0 0 30  
16. Лука Дамјановић I-1 Гимназија Зорка Ратковић 20 0 0 0 0 20  
17. Емилија Јовичић I-9 Гимназија Драгослав Бајовић 20     0 0 20  
18. Милица Јанковић I-1н Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 20 0 0 0 0 20  
19. Милица Стојановић I-9 Гимназија Драгослав Бајовић 10 0     0 10  
20. Александар Гемаљевић I-1п Техничка школа Данијела Чворовић 0   0 0 5 5  

 

ДРУГИ РАЗРЕД

Рбр. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ Одељење ШКОЛА НАСТАВНИК 1.зад 2.зад 3.зад. 4.зад 5.зад. СУМА МЕСТО
1. Никола Вучићевић II-2 Гимназија Мариола Павловић 20 20 20 20 20 100  
2. Јелена Милановић II-2 Гимназија Мариола Павловић 20 15 20 20 10 85  
3. Јованка Милановић II-2 Гимназија Мариола Павловић 15 20 20 15 0 70  
4. Лука Павловић II-3 Гимназија Марко Дамљановић 15 0 20 20 15 70  
5. Страхиња Вујадиновић II-1 Гимназија Марија Стевановић 20 15 20 10   65  
6. Алекса Букара II-1 Гимназија Марија Стевановић 20 20 20 5 0 65  
7. Александар Јечменић II-1 Техничка школа Душица Обрадовић Миликић   20 20 5 20 65  
8. Гаврило Милутиновић II-1 Гимназија Марија Стевановић 20 5 20 5 5 55  
9. Ана Тутуновић II-3 Гимназија Марко Дамљановић 5 15 20 5 10 55  
10. Марко Лазаревић II-1 Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 5 0 20 20 0 45  
11. Кристина Богићевић II-1 Гимназија Марија Стевановић 20 0 0 5   25  
12. Јана Доловић II-4 Гимназија Милан Вујучић     20 5   25  
13. Марко Крсмановић II-4 Гимназија Милан Вујучић   0 20   0 20  
14. Бојана Штавњанин II-1 Гимназија Марија Стевановић   5 0 5   10  
15. Никола Јанковић II-1 Гимназија Марија Стевановић 5   0     5  
16. Огњен Видаковић II-4 Гимназија Милан Вујучић 0   0 5   5  
17. Филип Тодоровић II-4 Гимназија Милан Вујучић       0 5 5  
18. Милица Стојановић II-2 Техничка школа Горан Петровић   0   5   5  

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

 

Рбр. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ Одељење ШКОЛА НАСТАВНИК 1.зад 2.зад 3.зад. 4.зад 5.зад. СУМА МЕСТО
1. Илија Радуловић III-3 Гимназија Зорка Ратковић 20 10 20 15 20 85  
2. Милица Лабудовић III-2 Гимназија Милош Ирижанин 0 0 20 20 20 60  
3. Јована Воштић III-2 Гимназија Милош Ирижанин 0 0 20 15 15 50  
4. Јована Гојковић III-1 Гимназија Драгослав Бајовић 20   20 10   50  
5. Владимир Бошковић III-5 Гимназија Марко Дамљановић 0 0 20 20 10 50  
6. Владимир Лазаревић III-1 Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 5   20 20   45  
7. Лазар Ковачевић III-1 Гимназија Драгослав Бајовић   0 20 20   40  
8. Лазар Милошевић III-1 Гимназија Драгослав Бајовић 0 0 20 20   40  
9. Павле Васовић III-1 Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 20 0 20 0 0 40  
10. Лазар Петров III-1 Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 20     5   25  
11. Невена Милорадовић III-1 Техничка школа Душица Обрадовић Миликић 0 0 10 15   25  
12. Кристина Рисимовић III-1 Гимназија Драгослав Бајовић 5 0   5   10  
13. Андрија Радуловић III-1 Гимназија Драгослав Бајовић       5   5  

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

Рбр. ИМЕ И ПРЕЗИМЕ Одељење ШКОЛА НАСТАВНИК 1.зад 2.зад 3.зад. 4.зад 5.зад. СУМА МЕСТО
1. Златан Васовић* III-5 Гимназија Марко Дамљановић 20 20 5 20 20 85  
2. Анђела Глишовић IV-1 Техничка школа Надица Милинковић 20 5 20 10 15 70  
3. Маја Стошић IV-2 Гимназија Мариола Павловић 20 5 10 20 5 60  
4. Алекса Стеванић IV-3 Гимназија Марија Стевановић 20 20 5   10 55  
5. Андрија Јовановић IV-3 Гимназија Марија Стевановић 20 20 10 0 0 50  
6. Ана Петровић IV-2 Гимназија Мариола Павловић 20 5 20     45  
7. Радосав Крунић IV-2 Гимназија Мариола Павловић 20 10 5   5 40  
8. Милош Јевтовић IV-1 Техничка школа Надица Милинковић 20 5 0 10 5 40  
9. Ђуро Вукотић IV-2 Гимназија Мариола Павловић 20 5 5   5 35  
10. Лазар Ерић IV-1 Гимназија Драгослав Бајовић 20 5 0 0 0 25  
11. Алекса Вељковић IV-3 Гимназија Марија Стевановић 20 0 0     20  
12. Богдан Гојгић IV-3 Гимназија Марија Стевановић 20 0 0 0 0 20  

* Ученик трећег разреда радио задатке четвртог разреда

 

Претрага